Wyniki Biegu na Zamek Grodno

OPEN M

Nr Nazwisko i Imię Kat. Czas Miejsce
16 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ M-30 00:33:20 1
77 DOBROWOLSKI ALAN M-20 00:33:34 2
81 KUBIAK ROBERT M-40 00:34:24 3
18 KRASULAK DANIEL M-30 00:35:03 4
73 ŚWIDA ADAM M-30 00:35:28 5
51 SMUŻNY ŁUKASZ M-20 00:35:31 6
92 KRUPA MARCIN M-40 00:35:34 7
17 WIŚNIEWSKI TOMASZ M-40 00:37:05 8
61 HNATIUK MICHAŁ M-30 00:37:21 9
53 ORDYNIEC SŁAWOMIR M-20 00:37:35 10
15 KUŻAJ GRZEGORZ M-40 00:37:43 11
112 CUKIER ANDRZEJ M-40 00:37:56 12
39 PERLIŃSKI ANDRZEJ M-50 00:38:36 13
34 POSŁUSZNY MARIUSZ M-40 00:39:05 14
114 SITZO ARTUR M-30 00:39:14 15
103 KOŹBIELSKI SZYMON M-30 00:40:00 16
22 BANAŚ ROBERT M-30 00:40:05 17
71 BARABASZ RADOSŁAW M-30 00:40:08 18
76 KOZIOŁ STEFAN M-30 00:40:25 19
75 PIETRZAK BARTOSZ M-30 00:40:36 20
108 MIŁUCH TOMASZ M-40 00:40:44 21
101 DYTKO KRZYSZTOF M-40 00:40:47 22
78 DZIESZUK GRZEGORZ M-40 00:41:17 23
56 MAJEWSKI MACIEJ M-40 00:41:36 24
13 MAJDAN STANISŁAW M-30 00:41:42 25
7 KIELAR DANIEL M-30 00:41:57 26
109 BLAŹNIAK IGOR M-20 00:42:07 27
41 OPALIŃSKI JACEK M-30 00:42:12 28
111 BEKACZ STANISŁAW M-50 00:42:36 29
26 STAREGO ADAM M-60 00:43:30 30
88 WYSOCKI RAFAŁ M-40 00:43:33 31
48 CEPIELIK WOJCIECH M-30 00:43:38 32
89 LEWANDOWSKI WOJCIECH M-40 00:43:52 33
87 ALTEWĘGIER JAROSŁAW M-40 00:44:17 34
14 WOLSKI ADAM M-30 00:44:23 35
9 MALUGA ARTOSZ M-40 00:44:54 36
32 BARCZAK ROBERT M-40 00:44:59 37
42 IDZIK JACEK M-30 00:45:15 38
4 BIELAWSKI JAN M-50 00:45:16 39
68 SZWAGRZYK MARCIN M-30 00:45:18 40
94 KUBICA PAWEŁ M-30 00:45:29 41
60 KOZYRSKI MARIUSZ M-30 00:45:41 42
44 ZIELONKA ŁUKASZ M-30 00:45:42 43
102 SAŁAPATEK ROBERT M-40 00:45:48 44
91 HENCZKA MAREK M-60 00:46:17 45
98 SCHNEIDER MARCIN M-30 00:46:32 46
38 BANACH ARTUR M-40 00:46:39 47
37 WCIÓRKA PIOTR M-40 00:46:47 48
93 KANIA JACEK M-40 00:46:52 49
36 SZYDŁOWSKI DARIUSZ M-40 00:46:55 50
62 KUBIK NORBERT M-40 00:46:57 51
65 ŚWIATOWY FILIP M-30 00:46:59 52
100 LITWIN JAN M-50 00:47:03 53
43 BŁASZKIEWICZ TOMASZ M-40 00:47:28 54
59 MIELNIKOWSKI PIOTR M-40 00:47:54 55
79 LĘGA WIESŁAW M-40 00:48:15 56
66 RAZIK TADEUSZ M-60 00:48:17 57
99 MUSZYŃSKI PAWEŁ M-30 00:48:18 58
25 MAĆKOWIAK SŁAWOMIR M-50 00:48:40 59
29 FLAKA PAWEŁ M-40 00:49:19 60
6 FABJAŃSKI AUGUSTYN M-60 00:49:40 61
49 STACHÓW DAMIAN M-40 00:50:10 62
55 NOWACKI KRZYSZTOF M-30 00:50:24 63
31 CHOJNOWSKI ŁUKASZ M-40 00:51:33 64
57 BOŻEK GRZEGORZ M-40 00:51:52 65
10 KURNYTA STANISŁAW M-50 00:53:14 66
11 RADWAN KRZYSZTOF M-40 00:53:53 67
70 MRÓZ TOMASZ M-30 00:54:06 68
24 GRZYB ŁUKASZ M-30 00:54:07 69
35 MARCINOWSKI EUGENIUSZ M-60 00:54:09 70
54 ZIEMBA FILIP M-30 00:55:19 71
46 KSOK MIROSŁAW M-60 00:55:40 72
1 LESZCZYŃSKI ARTUR M-30 00:56:00 73
3 MAZUR ANDRZEJ M-50 00:56:39 74
47 GONTARZ MATEUSZ M-30 00:56:54 75
19 KING OLAF M-40 00:57:44 76
69 MUSUR ADAM M-60 01:04:34 77
12 FAJFER MIROSŁAW M-40 01:08:30 78

 

OPEN K

 

Nazwisko i Imię Kategoria Czas Miejsce
ŁOMNICKA BARBARA K-40 00:33:02 1
MORAWSKA BOŻENA K-50 00:33:09 2
HOJA JOANNA K-30 00:33:28 3
BIAŁOBŁOCKA ALICJA K-30 00:33:57 4
BYKOWSKA WERONIKA K-20 00:35:07 5
MALEC MAGDALENA K-30 00:36:13 6
GRABSKA EWA K-20 00:37:48 7
SACHAU INKJE K-30 00:38:43 8
WOLF KAROLINA K-30 00:49:34 9
MACIEJOWSKA ALICJA K-30 00:50:44 10
OPALIŃSKA DOROTA K-30 00:50:56 11
ŻURAWSKA KAROLINA K-30 00:52:22 12
MOSTKOWSKA-NOWAK ELŻBIETA K-60 00:52:29 13
ŁUCZAK MAGDALENA K-30 00:52:33 14
KUBIAK PATRYCJA K-40 00:52:43 15
NOCNA WŁADYSŁAWA K-60 00:53:31 16
FAJFER ANNA K-30 00:53:58 17
FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA K-40 00:54:41 18
LITWIN RENATA K-50 00:56:47 19
SARNECKA MARIOLA K-50 00:57:52 20
PIEPRZYCKA AGATA K-40 00:58:33 21
KOZAK KRYSTYNA K-50 00:58:35 22
SKWAREK ELŻBIETA K-40 00:58:45 23
GOSAN JOANNA K-20 01:02:38 24
ONOSZKO WOJCIECH M-70 01:03:42 25
KOGUT EDYTA K-40 01:04:33 26
IRLA DOMINIKA K-20 27
SZOSTAK MAGDALENA K-20 28
KMIECIK MAŁGORZATA K-30 29
DZIURSKA MARTA K-30 30
HOTAŁA MARTA K-30 31
POSŁUSZNA ANNA K-40 32
WIELANA LIDIA K-40 33
MIELNIKOWSKA ANETA K-40 34
TETERYCZ-DYTKO KATARZYNA K-40 35
SOBCZAK RENATA K-60 36
WITKOWSKI ZYGMUNT M-70 37

Najbliższa impreza -Marsz Nordic Walking „Sanatoria Dolnośląskie na szlaku”Zobacz szczegóły

^

Kontakt

Marek Henczka

tel.: 74 841 77 31

kom.: 603 874 803

email: m.henczka@idolwkb.pl

Mariola Sarnecka

email: m.sarnecka@idolwkb.pl

Projekt i realizacja strony WWW

Krzemień Łukasz

email: lukasz@krzemien.info

© Copyright 2017 - idolwkb.pl