Ekstremalna dwudziestka Wyniki

Dystans: 10,5 km

Lp nazwisko imię m-ce/kat czas
1 KOWALEWSKA ELŻBIETA K30/1 00:47:49
2 KAUCKA ALICJA K30/2 00:52:51
3 RIDEL MAGDALENA K30/3 00:53:24
4 NIEKRASZ JUSTYNA K40/1 01:01:41
5 LACH-PACIAK KATARZYNA K40/2 01:01:57
6 FURGAŁ DOROTA K40/3 01:02:15
7 ZAŁĘSKI HENRYK M70/1 01:03:39
8 KOSTECZKA PAULINA K30/4 01:03:42
9 BENESOVA JOLANA K50/1 01:04:09
10 BARCZAK STANISŁAWA K50/2 01:07:50
11 LASKOWSKA AGNIESZKA K40/4 01:08:44
12 SOBCZAK RENATA K60/1 01:10:38
13 MAKOWIECKA-ZIELIŃSKA JOANNA K50/3 01:15:25
14 SZERER IWONA K40/5 01:19:46
15 FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA K40/6 01:20:04
16 KUBIELEWICZ ZENOBIA K60/2 01:20:07
17 TETERYCZ-DYTKO KATARZYNA K40/7 01:21:06
18 SZYLKIN EULALIA K60/3 01:23:16
19 BROŻYNA RENATA K40/8 01:23:26
20 FORTOŃSKI HENRYK NP/1 01:30:08
21 PIECHOCKA BEATA K40/9 01:32:03
22 SARNECKA MARIOLA K50/4 01:35:00
23 TROSZCZYŃSKA AGNIESZKA K40/10 01:42:11
24 ONOSZKO WOJCIECH M70/2 01:45:40
25 OPALIŃSKA DOROTA K30 NIEUKOŃ.

 

Dystans:16,5 km

Lp nazwisko imię m-ce/kat czas
1 PENC ONDREJ M40 01:15:08
2 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ M30 01:18:57
3 JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ M30 01:20:23
4 MOCZEK TOMASZ M40 01:20:45
5 NABORCZYK SEBASTIAN M30 01:21:58
6 BIAŁEK PAWEŁ M20 01:23:11
7 BORUŃ MARCIN M40 01:23:17
8 GAWROŃSKI ARTUR M50 01:23:49
9 CUKIER ANDRZEJ M40 01:25:16
10 PATALON MAREK M50 01:25:22
11 DZIESZUK GRZEGORZ M30 01:26:04
12 KŁOSOWSKI DANIEL M30 01:26:44
13 SPYCHALSKI KRZYSZTOF M30 01:27:59
14 ZAJĄC JR LESZEK M30 01:28:29
15 STRZELCZYK PAWEŁ M40 01:29:00
16 ROGOZIŃSKI DAMIAN M40 01:31:11
17 PANUFNIK MARCIN M30 01:32:49
18 BUKOWSKI EDWARD M50 01:33:31
19 CHAJA RADOSŁAW M30 01:33:43
20 KOZIOŁ STEFAN M30 01:34:07
21 WOŹNIAK TOMASZ M30 01:34:55
22 BĘŚ MARCIN M40 01:35:48
23 ŁYCZKOWSKI KAMIL M30 01:36:15
24 MOLENDA MACIEJ M30 01:36:23
25 ADAMIN ARTUR M50 01:36:52
26 WYSOCKI RAFAŁ M40 01:37:13
27 WŁODARCZYK KRYSTIAN M30 01:37:37
28 DYTKO KRZYSZTOF M40 01:39:08
29 DOMAŃSKI JAROSŁAW M40 01:39:09
30 TOMASZEWSKI DARIUSZ M40 01:41:07
31 DERENCZ MICHAŁ M30 01:41:11
32 SŁAWSKI ŁUKASZ M30 01:41:52
33 BASZAK TOMASZ M40 01:41:53
34 STROJEK GRZEGORZ M40 01:42:08
35 SŁOBODZIAN WALDEMAR M50 01:42:30
36 LECH MICHAŁ M30 01:42:57
37 SŁAWSKI TOMASZ M40 01:43:10
38 CZYCZERSKI JACEK M50 01:43:55
39 PATYK MIROSŁAW M40 01:45:04
40 KOPACZ MIROSŁAW M60 01:45:41
41 STANKIEWICZ ANTONI M60 01:45:42
42 WOLSKI ADAM M20 01:45:45
43 KACZOR MARCIN M40 01:46:15
44 STAWIANY PIOTR M40 01:46:32
45 WNĘK RAFAŁ M30 01:48:57
46 ZAGAŁA PIOTR M50 01:49:02
47 WIERZBICKI ADAM M40 01:49:15
48 ZIELIŃSKI MAREK M50 01:49:23
49 BIEŁUŃSKI SEBASTIAN M40 01:50:21
50 MARCINIAK KRZYSZTOF M60 01:51:07
51 PORĘBSKI MAREK M40 01:52:33
52 RESPONDEK DARIUSZ M40 01:52:42
53 PARTYKA ANDRZEJ M30 01:52:53
54 KOZYRSKI MARIUSZ M20 01:53:16
55 MIELNIKOWSKI PIOTR M40 01:53:18
56 KURNYTA STANISŁAW M50 01:58:20
57 OŻÓG DARIUSZ M50 02:00:27
58 WOWK PIOTR M30 02:00:29
59 KUBIELEWICZ ANDRZEJ M60 02:03:43
60 RADWAN KRZYSZTOF M40 02:03:51
61 MOLENDA PRZEMYSŁAW M30 02:04:40
62 MARCINOWSKI EUGENIUSZ M60 02:04:57
63 PASIKOWSKI PIOTR M30 02:08:52
64 GAWŁOWICZ PIOTR M50 02:10:17
65 FURMAN MIROSŁAW M60 02:10:41
66 FRĄSZCZAK KRZYSZTOF M30 02:13:19
67 KASPEREK SEBASTIAN M20 02:14:42
68 OCHOCKI ŁUKASZ M20 02:17:06
69 MATYSIK ZBIGNIEW M40 02:17:09
70 PIECHOCKI DAWID M40 02:22:06
71 WIESIOŁEK GRZEGORZ M40 02:22:07
72 HENCZKA MAREK M60 ZAL.

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa impreza -XVII Gala SportuZobacz szczegóły

^

Kontakt

Marek Henczka

tel.: 74 841 77 31

kom.: 603 874 803

email: m.henczka@idolwkb.pl

Mariola Sarnecka

email: m.sarnecka@idolwkb.pl

Projekt i realizacja strony WWW

Krzemień Łukasz

email: lukasz@krzemien.info

© Copyright 2017 - idolwkb.pl