Biegowy Turniej Rycerski na Zamek Grodno

Dystans 10 km

Nr start. Nazwisko i Imię Kat. Czas
1 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ M30/1 00:34:15
2 KUBIAK ROBERT M40/1 00:34:46
3 KRUPA MARCIN M40/2 00:35:50
4 CUKIER ANDRZEJ M40/3 00:36:54
5 BYKOWSKI MAREK M20/1 00:36:56
6 KUPCZAK MARIUSZ M40/4 00:37:10
7 GAWROŃSKI ARTUR M50/1 00:37:26
8 KŁOSOWSKI DANIEL M30/2 00:37:40
9 PAŁYS MARCIN M30/3 00:37:42
10 SIKORA MICHAŁ M50/2 00:37:44
11 SPYCHALSKI KRZYSZTOF M30/4 00:37:45
12 BERNAT MARCIN M20/2 00:37:46
13 TRACZYŃSKI DANIEL M20/3 00:38:09
14 ZALEWSKI MATEUSZ M20/4 00:38:12
15 PATALON MAREK M50/3 00:38:26
16 CABAJ DAMIAN M30/5 00:38:27
17 SITKO ARTUR M30/6 00:38:55
17 WCISŁO ADAM M40/5 00:39:09
19 SZCZUBEŁ MARCIN M40/6 00:39:18
20 DUTKO KRZYSZTOF M40/7 00:40:13
21 SITKO KRZYSZTOF M40/8 00:40:47
22 NIEWIEJSKI PRZEMYSŁAW M30/7 00:40:54
23 DZIESZUK GRZEGORZ M30/8 00:41:10
24 BANAŚ ROBERT M30/9 00:41:39
25 WYSOCKI RAFAŁ M40/9 00:41:57
26 CICHOCKI MARIUSZ M40/10 00:43:09
27 GURGUL RYSZARD M60/1 00:43:13
28 SMEREKA TOMASZ M40/11 00:43:31
29 WCIÓRKA PIOTR M40/12 00:43:55
30 TARŁAWSKI PRZEMYSŁAW M40/13 00:43:55
31 PATYK MIROSŁAW M40/14 00:43:58
32 BŁAŹNIAK IGOR M20/5 00:44:05
33 KOZYRSKI MARIUSZ M20/6 00:45:13
34 HENCZKA MAREK M60/2 00:45:26
35 MICHNIKOWSKI PIOTR M40/15 00:45:39
36 KUBIK ROBERT M40/16 00:46:17
37 STAWIARSKI MATEUSZ M30/10 00:46:49
38 SCHNAJDER MARCIN M30/11 00:46:58
39 CYGAN IRENEUSZ M40/17 00:47:09
40 WOŹNIAK WOJCIECH M50/4 00:47:09
41 MATWIEJCZUK JACEK M50/5 00:47:48
42 SUSZKO BARTŁOMIEJ M40/18 00:47:50
43 ZAGAŁA PIOTR M50/6 00:47:53
44 NOWAK SŁAWOMIR M30/12 00:48:19
45 PAWŁOWSKI PIOTR M50/7 00:48:54
46 BARCZAK ROBERT M40/19 00:49:56
47 KURNYTA STANISŁAW M50/8 00:50:12
48 KUBIELEWICZ ANDRZEJ M60/3 00:50:33
49 KUJAWKA PIOTR M40/20 00:50:48
50 MARCINIAK KRZYSZTOF M60/4 00:51:01
51 KARPIŃSKI ŁUKASZ M30/13 00:51:12
52 MARCINOWSKI EUGENIUSZ M60/5 00:55:18
53 DAJCZMAN PAWEŁ M40/21 00:55:29
54 KAUZE WOJCIECH M30/14 00:56:23
55 MOSIO JÓZEF M60/6 00:56:36
56 TRACIEWICZ PIOTR M30/15 00:58:22
57 DONIGIEWICZ JANUSZ M60/7 00:59:58
58 SOWA RADOSŁAW M30/16 01:00:01
59 FRĄSZCZAK KRZYSZTOF M30/17 01:01:08
60 TATROCKI KRZYSZTOF M50/9 01:02:42

 

Dystans 8km

Nr start. Nazwisko i Imię Kat. Czas
1 HOJA JOANNA K30/1 00:36:11
2 RIDEL MAGDALENA K30/2 00:37:06
3 KUJAWKA URSZULA K30/3 00:37:44
4 PASTUSZEŃKO EWA K40/1 00:41:19
5 LEŚNIWESKA JUSTYNA K30/4 00:42:23
6 NIEKRASZ JUSTYNA K40/2 00:43:52
7 ŁYSIAK OLIWIA K20/1 00:43:59
8 ZBYRYT MAREK NP./1 00:44:20
9 BENESOVA JOLANA K50/1 00:45:38
10 SACKIEWICZ-WIĄCEK AGNIESZKA K40/3 00:45:56
11 KABISZEWKSA ANGELIKA K20/2 00:46:31
12 MIECZNIKIEWICZ KAROLINA K30/5 00:49:20
13 TETERYCZ-DYTKO KATARZYNA K40/4 00:50:01
14 SOBCZAK RENATA K60/1 00:50:05
15 TOMASZEK UNISŁAWA K30/6 00:50:43
16 SZYLKIN EULALIA K60/2 00:51:28
17 DZIEDZIC JAKUB MŁ/1 00:55:33
18 MIELNIKOWSKI TYMOTEUSZ MŁ/2 00:55:34
19 ZBYRYT HALINA K40/5 00:56:09
20 FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA K40/6 00:57:53
21 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ M70/1 00:59:58
22 SARNECKA MARIOLA K50/2 01:00:28
23 FORTOŃSKI HENRYK NP./2 01:02:04
24 KOGUT EDYTA K40/7 01:02:37
25 ONOSZKO WOJCIECH M70/2 01:03:08
26 PIOTROWSKI SYDONIA K50/3 01:05:00

 

 

 

Najbliższa impreza -Wałbrzyska Strefa Aktywności i ZdrowiaZobacz szczegóły

^

Kontakt

Marek Henczka

tel.: 74 841 77 31

kom.: 603 874 803

email: m.henczka@idolwkb.pl

Mariola Sarnecka

email: m.sarnecka@idolwkb.pl

Projekt i realizacja strony WWW

Krzemień Łukasz

email: lukasz@krzemien.info

© Copyright 2017 - idolwkb.pl