Wyniki – „II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski Na Chełmiec”

II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski „Na Chełmiec” – 22km

M-ce Nazwisko Imię KAT czas
1 BRYDL PAVEL M30 01:23:31
2 HOLLY PIOTR M30 01:23:32
3 GRYCZUK KRYSTIAN M20 01:29:50
4 JACHYMCZYK NORBERT M30 01:36:10
5 ROGOZIŃSKI DAMIAN M40 01:37:01
6 CUKIER ANDRZEJ M40 01:37:33
7 DZIEDZIC ARTUR M30 01:39:50
8 MAZUREK ARTUR  M40 01:39:56
9 GAWROŃSKI ARTUR M50 01:40:00
10 DZIESZUK GRZEGORZ M30 01:40:25
11 HENCZKA MAREK M60 01:40:31
12 WŁOCHAL ROBERT M30 01:41:16
13 KRAJEWSKI KRZYSZTOF M40 01:42:28
14 SWOBODA MAREK M50 01:44:09
15 ŚWIDA ADAM M30 01:44:26
16 HNATIUK MICHAŁ M20 01:45:12
17 MRKLOVSKY PETR M50 01:46:16
18 MOLOCIOS MICHAŁ  M30 01:46:42
19 KAUCKA ALICJA  K20 01:46:54
20 PANUFNIK MARCIN M30 01:49:32
21 BOBOWSKI MAREK M40 01:49:57
22 ARCISZEWSKI MARCIN M30 01:50:39
23 JANIA JANUSZ M30 01:51:09
24 LANDSBERG MARCIN M40 01:53:14
25 HORBOWY SŁAWOMIR M50 01:53:27
26 KOPACKI GRZEGORZ M30 01:54:07
27 SUŁAWA TOMASZ M40 01:54:17
28 CIEŚLA JAROSŁAW M50 01:54:58
29 PATYK MIROSŁAW M40 01:55:24
30 GARDECKA EDYTA  K30 01:55:43
31 CIEŚLA GRZEGORZ  M20 01:56:40
32 DYLEWSKI JACEK M30 01:57:09
33 KIERSKI ADAM  M40 01:58:01
34 PIERÓG ANATOLIJ  M60 01:58:47
35 LĘGA WIESŁAW  M40 01:59:10
36 TAJDUŚ BOGUSŁAW M50 02:00:09
37 MARCINIAK KRZYSZTOF M50 02:00:35
38 JAKUBOWSKI SYLWESTER M40 02:01:06
39 KLUZEK AGNIESZKA K40 02:01:52
40 CIESIELSKI TOMASZ M50 02:02:48
41 ŁOBOS MARIUSZ M40 02:02:56
42 GARDECKA SYLWIA K30 02:03:38
43 TRUSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M40 02:03:39
44 LECH MIROSŁAW M50 02:05:20
45 MAZUR ANNA K30 02:05:58
46 JURCZYK ROBERT M40 02:06:43
47 KUBIELEWICZ ANDRZEJ M60 02:10:51
48 GAJ-JURCZYK RENATA K40 02:11:30
49 JAWORSKI GRZEGORZ M30 02:14:37
50 BALAKOWSKA MAŁGORZATA K40 02:14:42
51 JURCZAK JACEK M50 02:14:43
52 KOSTECZKA PAULINA K30 02:16:08
53 JEZIERSKI DANIEL M30 02:17:38
54 ZAWIŚLAK PIOTR M30 02:18:25
55 JEDYNAK ANNA K30 02:18:42
56 WYPYCH TOMASZ M40 02:19:25
57 HOJEŃSKI JERZY M60 02:22:19
58 KIPIŃSKI LECH M30 02:25:15
59 MALICZYSZYN ELŻBIETA K30 02:27:43
60 PISULSKI JAN M70 02:32:58
61 ŻUKOWSKA KATARZYNA K40 02:37:03
62 KARANKIEWICZ GRZEGORZ M30 02:37:17
63 NIWIŃSKI RAJMUND M50 02:38:04
64 WISZNIOWSKA AGATA K30 02:38:32
65 BOROWSKI RYSZARD M50 02:38:35
66 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ  M50 02:39:41
67 MYSZKOWSKI BOLESŁAW M50 02:54:20
68 RADKE WITOLD M70 03:15:05
69 NOWICKI ANDRZEJ M40 03:20:58
70 SIERADZKA RENATA K40 DNF

 

X Bieg ” Na Chełmiec” – 13 km

M-ce Nazwisko Imię KAT.
 Czas
1 KUBIAK ROBERT M40 00:48:41
2 BANAŚ DAWID  M30 00:50:39
3 BECZKOWSKI ŁUKASZ  M30 00:51:06
4 SITEK TADEUSZ  M60 00:52:41
5 RUTA PAWEŁ  M40 00:55:33
6 FORYŚ MICHAŁ  M20 00:55:57
7 JURCZYK KINGA  K30 00:57:02
8 FILIP DANIEL  M40 00:58:06
9 STOCKI BOGDAN  M50 00:59:12
10 KOŚCIELNIAK WOJCIECH  M30 00:59:51
11 ADAMIN ARTUR  M40 01:01:05
12 BAWIEC MAREK  M40 01:02:54
13 PIETRZAK BARTOSZ  M30 01:03:02
14 RIDEL MAGDALENA  K30 01:03:08
15 CEPIELIK WOJCIECH  M30 01:04:57
16 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ  M40 01:07:23
17 ŁUCZAK TOMASZ  M30 01:07:48
18 CIMASZEWSKI PIOTR  M40 01:08:37
19 PRZEPIÓRSKI RAFAŁ  M40 01:08:38
20 SUŁAWA PATRYCJA K30 01:08:45
21 TOMCZYK ANDRZEJ  M30 01:09:17
22 RZEŹNIK PAULINA  K20 01:09:34
23 OPALIŃSKA DOROTA  K30 01:09:38
24 FILIP GRAŻYNA  K40 01:09:56
25 FRĄSZCZAK KRZYSZTOF  M30 01:10:48
26 GŁĘBOCKI GRZEGORZ  M30 01:10:59
27 JEDRZEJEWSKI GRZEGORZ  M20 01:13:10
28 HALINIAK ARKADIUSZ  M50 01:13:33
29 TCHOROWSKA SYLWIA  K40 01:13:38
30 MARCINOWSKI EUGENIUSZ  M60 01:14:38
31 WIERZBICKI ADAM  M40 01:15:36
32 WIERZBA-JURCZAK ANITA  K40 01:15:38
33 BRZEZIŃSKI BOLESŁAW  M70 01:15:46
34 KUBIELEWICZ ZENOBIA  K50 01:17:39
35 ZAWADZKA MAŁGORZATA  K50 01:17:50
36 ZAJĄC MONIKA  K20 01:23:28
37 TRADECKA ILONA  K20 01:23:29
38 RUTKOWSKA ELŻBIETA  K40 01:23:34
39 KOŁCZ AGATA  K30 01:25:45
40 FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA K30 01:30:44
41 NOWAK-KOWALSKA JADWIGA K60 01:31:16
42 TROSZCZYŃSKA AGNIESZKA K40 01:33:10
43 SARNECKA MARIOLA K50 01:34:58
44 ONOSZKO WOJCIECH M70 01:37:17
45 PIOTROWSKA SYDONIA K50 01:39:20
46 MARCIAK CZESLAW M70 02:19:45

 

 

Najbliższa impreza -JUBILEUSZOWA 15 GALA SPORTUZobacz szczegóły

^

Kontakt

Marek Henczka

tel.: 74 841 77 31

kom.: 603 874 803

email: m.henczka@idolwkb.pl

Mariola Sarnecka

email: m.sarnecka@idolwkb.pl

Projekt i realizacja strony WWW

Krzemień Łukasz

email: lukasz@krzemien.info

© Copyright 2017 - idolwkb.pl