Fotorelacja – XIV Triathlon Letni

XIV TRIATHLON LETNI o Puchar  Wójta Gminy Czarny Bór – Adama Góreckiego.

Piękna słoneczna pogoda przywitała uczestników kolejnej edycji Letniego triathlonu, który został rozegrany nad Zalewem w Grzędach  k/ Czarnego Boru.

Uczestnicy TRIATHLONU mieli do pokonania:  Pływanie – 150 m, Rower MTB – 8 km, Bieg 4 km.

Pierwsza konkurencja – pływanie odbyła się w górskim zbiorniku wodnym, natomiast jazda na rowerze i bieg zostały wytyczone na 2 kilometrowej technicznej pętli wokół zbiornika wodnego. Na trasie zostały wytyczone  dwa boksy  techniczne – pierwszy po wyjściu z wody, drugi po zakończeniu jazdy na rowerze.

Triathlon ukończyło 20 zawodników. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe oraz  posiłek. Pierwsze trójki zawodników w kategorii Open K + M otrzymali puchary ufundowane przez Gminę Czarny Bór. Dodatkowo puchary otrzymali – najstarszy zawodnik Wojciech Onoszko oraz niepełnosprawny Henryk Fortoński.