„Dolnośląska Strefa Aktywności i Zdrowia” 13-15.07.2018

WKB Podzamcze Zamek „Książ” zorganizował imprezę rekreacyjną – „Dolnośląska Strefa Aktywności i Zdrowia”, w której bezpośrednim partnerem jest Województwo Dolnośląskie i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Jednym z zadań „Dolnośląskiej Strefy” był 3 dniowy Rajd Pieszy, w ramach którego wszyscy uczestnicy zdobyli „Koronę Gór Wałbrzyskich”, zaliczając 65 km tras turystycznych, wytyczonych w Masywie Gór Wałbrzyskich oraz Pogranicza Polsko-Czeskiego. Piechurzy zdobyli kilka szczytów górskich, form skalnych oraz nowo wybudowanych wież widokowych. Podczas marszu zwiedzili kilka miejscowości Ziemi Wałbrzyskiej oraz obiektów historycznych. Jedną z atrakcji był wjazd i zjazd kolejką linową na górę „Dzikowiec”.

Organizatorzy zadbali o odpowiedni profil tras turystycznych, wyżywienie, w tym paczki na trasę, pakiet startowy dla uczestników: certyfikat, koszulki techniczne z logo imprezy, statuetki ”Korona Gór Wałbrzyskich” oraz nagrody o charakterze sportowo-turystycznym. Po każdym etapie odbyły się konkursy i zabawy integracyjne.

Współorganizatorem rajdu pieszego byli: Powiat Wałbrzych, Gmina Wałbrzych, Gmina Mieroszów i Szczawno-Zdrój.

Najbliższa impreza -Marsz Nordic Walking „Sanatoria Dolnośląskie na szlaku”Zobacz szczegóły

^

Kontakt

Marek Henczka

tel.: 74 841 77 31

kom.: 603 874 803

email: m.henczka@idolwkb.pl

Mariola Sarnecka

email: m.sarnecka@idolwkb.pl

Projekt i realizacja strony WWW

Krzemień Łukasz

email: lukasz@krzemien.info

© Copyright 2017 - idolwkb.pl