II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski „Na Chełmiec” – 22km
M-ce | Nazwisko | Imię | KAT | czas |
1 | BRYDL | PAVEL | M30 | 01:23:31 |
2 | HOLLY | PIOTR | M30 | 01:23:32 |
3 | GRYCZUK | KRYSTIAN | M20 | 01:29:50 |
4 | JACHYMCZYK | NORBERT | M30 | 01:36:10 |
5 | ROGOZIŃSKI | DAMIAN | M40 | 01:37:01 |
6 | CUKIER | ANDRZEJ | M40 | 01:37:33 |
7 | DZIEDZIC | ARTUR | M30 | 01:39:50 |
8 | MAZUREK | ARTUR | M40 | 01:39:56 |
9 | GAWROŃSKI | ARTUR | M50 | 01:40:00 |
10 | DZIESZUK | GRZEGORZ | M30 | 01:40:25 |
11 | HENCZKA | MAREK | M60 | 01:40:31 |
12 | WŁOCHAL | ROBERT | M30 | 01:41:16 |
13 | KRAJEWSKI | KRZYSZTOF | M40 | 01:42:28 |
14 | SWOBODA | MAREK | M50 | 01:44:09 |
15 | ŚWIDA | ADAM | M30 | 01:44:26 |
16 | HNATIUK | MICHAŁ | M20 | 01:45:12 |
17 | MRKLOVSKY | PETR | M50 | 01:46:16 |
18 | MOLOCIOS | MICHAŁ | M30 | 01:46:42 |
19 | KAUCKA | ALICJA | K20 | 01:46:54 |
20 | PANUFNIK | MARCIN | M30 | 01:49:32 |
21 | BOBOWSKI | MAREK | M40 | 01:49:57 |
22 | ARCISZEWSKI | MARCIN | M30 | 01:50:39 |
23 | JANIA | JANUSZ | M30 | 01:51:09 |
24 | LANDSBERG | MARCIN | M40 | 01:53:14 |
25 | HORBOWY | SŁAWOMIR | M50 | 01:53:27 |
26 | KOPACKI | GRZEGORZ | M30 | 01:54:07 |
27 | SUŁAWA | TOMASZ | M40 | 01:54:17 |
28 | CIEŚLA | JAROSŁAW | M50 | 01:54:58 |
29 | PATYK | MIROSŁAW | M40 | 01:55:24 |
30 | GARDECKA | EDYTA | K30 | 01:55:43 |
31 | CIEŚLA | GRZEGORZ | M20 | 01:56:40 |
32 | DYLEWSKI | JACEK | M30 | 01:57:09 |
33 | KIERSKI | ADAM | M40 | 01:58:01 |
34 | PIERÓG | ANATOLIJ | M60 | 01:58:47 |
35 | LĘGA | WIESŁAW | M40 | 01:59:10 |
36 | TAJDUŚ | BOGUSŁAW | M50 | 02:00:09 |
37 | MARCINIAK | KRZYSZTOF | M50 | 02:00:35 |
38 | JAKUBOWSKI | SYLWESTER | M40 | 02:01:06 |
39 | KLUZEK | AGNIESZKA | K40 | 02:01:52 |
40 | CIESIELSKI | TOMASZ | M50 | 02:02:48 |
41 | ŁOBOS | MARIUSZ | M40 | 02:02:56 |
42 | GARDECKA | SYLWIA | K30 | 02:03:38 |
43 | TRUSZCZYŃSKI | BARTŁOMIEJ | M40 | 02:03:39 |
44 | LECH | MIROSŁAW | M50 | 02:05:20 |
45 | MAZUR | ANNA | K30 | 02:05:58 |
46 | JURCZYK | ROBERT | M40 | 02:06:43 |
47 | KUBIELEWICZ | ANDRZEJ | M60 | 02:10:51 |
48 | GAJ-JURCZYK | RENATA | K40 | 02:11:30 |
49 | JAWORSKI | GRZEGORZ | M30 | 02:14:37 |
50 | BALAKOWSKA | MAŁGORZATA | K40 | 02:14:42 |
51 | JURCZAK | JACEK | M50 | 02:14:43 |
52 | KOSTECZKA | PAULINA | K30 | 02:16:08 |
53 | JEZIERSKI | DANIEL | M30 | 02:17:38 |
54 | ZAWIŚLAK | PIOTR | M30 | 02:18:25 |
55 | JEDYNAK | ANNA | K30 | 02:18:42 |
56 | WYPYCH | TOMASZ | M40 | 02:19:25 |
57 | HOJEŃSKI | JERZY | M60 | 02:22:19 |
58 | KIPIŃSKI | LECH | M30 | 02:25:15 |
59 | MALICZYSZYN | ELŻBIETA | K30 | 02:27:43 |
60 | PISULSKI | JAN | M70 | 02:32:58 |
61 | ŻUKOWSKA | KATARZYNA | K40 | 02:37:03 |
62 | KARANKIEWICZ | GRZEGORZ | M30 | 02:37:17 |
63 | NIWIŃSKI | RAJMUND | M50 | 02:38:04 |
64 | WISZNIOWSKA | AGATA | K30 | 02:38:32 |
65 | BOROWSKI | RYSZARD | M50 | 02:38:35 |
66 | KRUSZYŃSKI | GRZEGORZ | M50 | 02:39:41 |
67 | MYSZKOWSKI | BOLESŁAW | M50 | 02:54:20 |
68 | RADKE | WITOLD | M70 | 03:15:05 |
69 | NOWICKI | ANDRZEJ | M40 | 03:20:58 |
70 | SIERADZKA | RENATA | K40 | DNF |
X Bieg ” Na Chełmiec” – 13 km
M-ce | Nazwisko | Imię | KAT. |
Czas |
1 | KUBIAK | ROBERT | M40 | 00:48:41 |
2 | BANAŚ | DAWID | M30 | 00:50:39 |
3 | BECZKOWSKI | ŁUKASZ | M30 | 00:51:06 |
4 | SITEK | TADEUSZ | M60 | 00:52:41 |
5 | RUTA | PAWEŁ | M40 | 00:55:33 |
6 | FORYŚ | MICHAŁ | M20 | 00:55:57 |
7 | JURCZYK | KINGA | K30 | 00:57:02 |
8 | FILIP | DANIEL | M40 | 00:58:06 |
9 | STOCKI | BOGDAN | M50 | 00:59:12 |
10 | KOŚCIELNIAK | WOJCIECH | M30 | 00:59:51 |
11 | ADAMIN | ARTUR | M40 | 01:01:05 |
12 | BAWIEC | MAREK | M40 | 01:02:54 |
13 | PIETRZAK | BARTOSZ | M30 | 01:03:02 |
14 | RIDEL | MAGDALENA | K30 | 01:03:08 |
15 | CEPIELIK | WOJCIECH | M30 | 01:04:57 |
16 | CHOCHOLSKI | REMIGIUSZ | M40 | 01:07:23 |
17 | ŁUCZAK | TOMASZ | M30 | 01:07:48 |
18 | CIMASZEWSKI | PIOTR | M40 | 01:08:37 |
19 | PRZEPIÓRSKI | RAFAŁ | M40 | 01:08:38 |
20 | SUŁAWA | PATRYCJA | K30 | 01:08:45 |
21 | TOMCZYK | ANDRZEJ | M30 | 01:09:17 |
22 | RZEŹNIK | PAULINA | K20 | 01:09:34 |
23 | OPALIŃSKA | DOROTA | K30 | 01:09:38 |
24 | FILIP | GRAŻYNA | K40 | 01:09:56 |
25 | FRĄSZCZAK | KRZYSZTOF | M30 | 01:10:48 |
26 | GŁĘBOCKI | GRZEGORZ | M30 | 01:10:59 |
27 | JEDRZEJEWSKI | GRZEGORZ | M20 | 01:13:10 |
28 | HALINIAK | ARKADIUSZ | M50 | 01:13:33 |
29 | TCHOROWSKA | SYLWIA | K40 | 01:13:38 |
30 | MARCINOWSKI | EUGENIUSZ | M60 | 01:14:38 |
31 | WIERZBICKI | ADAM | M40 | 01:15:36 |
32 | WIERZBA-JURCZAK | ANITA | K40 | 01:15:38 |
33 | BRZEZIŃSKI | BOLESŁAW | M70 | 01:15:46 |
34 | KUBIELEWICZ | ZENOBIA | K50 | 01:17:39 |
35 | ZAWADZKA | MAŁGORZATA | K50 | 01:17:50 |
36 | ZAJĄC | MONIKA | K20 | 01:23:28 |
37 | TRADECKA | ILONA | K20 | 01:23:29 |
38 | RUTKOWSKA | ELŻBIETA | K40 | 01:23:34 |
39 | KOŁCZ | AGATA | K30 | 01:25:45 |
40 | FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ | DANUTA | K30 | 01:30:44 |
41 | NOWAK-KOWALSKA | JADWIGA | K60 | 01:31:16 |
42 | TROSZCZYŃSKA | AGNIESZKA | K40 | 01:33:10 |
43 | SARNECKA | MARIOLA | K50 | 01:34:58 |
44 | ONOSZKO | WOJCIECH | M70 | 01:37:17 |
45 | PIOTROWSKA | SYDONIA | K50 | 01:39:20 |
46 | MARCIAK | CZESLAW | M70 | 02:19:45 |
Najbliższa impreza -Marsz Nordic Walking ”Na Zamek Grodno”Zobacz szczegóły
Kontakt
Marek Henczka
tel.: 74 841 77 31
kom.: 603 874 803
email: m.henczka@idolwkb.pl
Mariola Sarnecka
email: m.sarnecka@idolwkb.pl
Projekt i realizacja strony WWW
Krzemień Łukasz
email: lukasz@krzemien.info
© Copyright 2017 - idolwkb.pl